Svadba v Momolande

Radi sa postaráme o každý detail vášho veľkého dňa, aby váš svadobný deň bol nezabudnuteľný.

Prehrať video

Priestory

Momoland luxusná stodola •  Vonkajšia terasa • Reštaurácia na pláži Kotva by Momoland • Vonkajší bazén • Ubytovanie v apartmánoch 

Pre vašich svadobných hostí exkluzívne uzatvárame areál Momoland s luxusnou terasou, apartmánovým ubytovaním a vonkajším bazénom počas soboty a nedele. 

Veríme, že budete nadšení prostredím a našimi službami, a váš svadobný deň sa stane jedinečným a nezabudnuteľným.

  • Luxusná stodola ponúka priestor s príjemnou energiou a je ideálnym miestom na usporiadanie svadieb. Kapacita priestoru je 200 hostí. Pri sedení za okrúhlymi stolmi odporúčame  kapacitu  180 hostí, čo vytvorí príjemné a pohodlné prostredie pre všetkých svadobných hostí. 
  • Súčasťou stodoly je vonkajšia terasa s kapacitou 60 – 70 hostí. 
  • Na našej súkromnej pláži sa nachádza priestor s kapacitou  max. 70 hostí. 
  • K dispozícii je technické vybavenie : Plátno s dataprojektorom, wifi pripojenie, televízia. Zároveň  ponúkame profesionálne osvetlenie a ozvučenie priestoru. Samozrejmosťou je klimatizovaný priestor. 
 
 

Svadobná výzdoba

Tešíme sa na to, že vám pomôžeme  vytvoriť  svadobnú výzdobu, ktorá bude plne zodpovedať vašim želaniam a predstavám.

Chceme, aby ste sa cítili maximálne spokojní, preto vám poskytneme dotazník na vyplnenie, aby sme lepšie porozumeli vašim preferenciám.

Taktiež sa veľmi radi s vami osobne stretneme, aby sme vám mohli detailne prezentovať celkový svadobný koncept výzdoby.

Počas tohto stretnutia môžeme spolu diskutovať o všetkých detailoch  výzdoby, vypočuť si vaše nápady a ponúknuť naše profesionálne rady a návrhy.

Veríme, že spoločne nájdeme to správne riešenie a vytvoríme svadobnú výzdobu, ktorá bude perfektne ladiť s vaším štýlom. 

Ako vám u nás bude ...

Momoland nám ostane v srdciach už navždy. Často na náš veľký deň spomíname a keby sme si to mohli zopakovať, nemenili by sme ani jedinú vec na celom priebehu ako aj výzdobe a organizácii. Sme nesmierne zaviazaní a vďační, že nám tím Momolandu pomohol splniť náš spoločný sen a spečatiť lásku do manželského zväzku. Každý v areály odvádza skvelú a úctihodnú prácu. Po dohodnutí termínu svadby nám dali kontakt a odporučili ľudí od DJ  až po Candy bar. Naozaj sme nemali starosti s hľadaním vhodných kandidátov nakoľko sme verili ich skúsenostiam. A dobre sme urobili 🙂 

Renátka mi doslova splnila sen o rozprávkovej svadbe presne tak, ako som to mala vysnívané. Stačilo mi jedno stretnutie kde som jej ukázala akú mám predstavu o výzdobe, oznámeniach atď. a ona všetko zariadila. 

Odbremenila ma ako nevestu od všetkého možného aj nemožného a my sme sa tak mohli sústrediť len na to, aby sme si náš deň užili naplno so všetkými blízkymi. Toľko vďaky sa ani nedá zhrnúť do viet. 

Drahý Momoland, určite sa ešte na nejakej akcii vidíme. Prajeme veľa úspechov a krásnych svadieb. Presne takých, aká bola tá naša. DOKONALÁ  Zuzka & Peťo 

Catering & ubytovanie

O vašu svadbu sa postaráme v plnom rozsahu od sobáša, hostiny, ubytovania hostí až po relaxačný posvadobný pobyt. 

Ponúkame profesionálny catering podľa vaších preferencií.Vytvoríme pre vás a vašich hostí nezabudnuteľný gastronomický zážitok prostredníctvom personalizovaného menu. Skúsený cateringový tím zabezpečí, že všetko bude prebiehať hladko a hostia sa budú cítiť príjemne. 

Pre novomanželov ponúkame ubytovanie v nadštandardnom apartmáne. Zároveň radi zabezpečíme ubytovanie aj pre vašich hostí v našich apartmánoch, dizajnových stanoch alebo houseboats.